produkcja

w city hall

City Hall to przestrzeń doskonale nadająca się do zrealizowania produkcji filmowej i fotograficznej. Duża powierzchnia głównej sali oraz pomieszczeń pomocniczych, cyklorama, możliwość wjazdu samochodem bezpośrednio na plan to tylko niektóre z naszych atutów.

Możliwości City Hall

Wysokość: 7 m

Powierzchnia:
sala z antresolą – 210 m2
garderoba – 9 m2
chillout room – 43 m2
zaplecze – 19 m2
szatnia – 7 m2
łazienki

Duża przestrzeń głównej sali i szereg pomieszczeń pomocniczych pozwalają na organizację produkcji i sesji w elastyczny sposób.

Dzięki konstrukcji budynku możliwe jest podwieszenie sprzętu lub dekoracji na wysokości 6 metrów nad podłogą sali.

Cyklorama  o długości 9 metrów w głównej sali pozwala na realizację produkcji wymagających takiego rozwiązania.

Dzięki lokalizacji na parterze nie ma konieczności wnoszenia sprzętu po schodach.

Dzięki bramie wjazdowej znajdującej w jednej ze ścian budynku, do wnętrza sali można wjechać samochodem. Jest to niezwykle pomocne przy transporcie sprzętu, lub przy przy produkcjach gdzie samochody grają główną rolę.

Sala posiada duże okna wzdłuż obu dłuższych boków pozwalające doświetlić wnętrze sali z zewnątrz.

Zaplecze z łazienkami i prysznicami pozwala na komfortowe przeprowadzenie długich planów zdjęciowych.

Szatnia zlokalizowana przy wejściu może służyć jako szatnia… lub dowolna inna przestrzeń wspierająca produkcję.

Za barem w głównej sali znajduje się aneks kuchenny z mikrofalówką, zmywarką, zlewem i lodówką… przydatne na wypadek dłuższych produkcji.

W czasie produkcji nasza antresola doskonale spełnia rolę reżyserki oraz przestrzeni do dowolnej aranżacji.

Nasza przestrzeń położona jest na parterze i posiada dogodny wjazd, który zapewnia swobodę osobom poruszającym się na wózkach.

Nasza sala wyposażona jest w przyłącza prądu 63A, 32A i 16A.

Posiadamy podłączenie do internetu za pośrednictwem światłowodu co pozwala na swobodne i szybkie korzystanie.

Oferta City Hall

Na miejscu dostępnych jest 20 różnych źródeł światła począwszy od lamp z soczewką fresnela o mocy 2kW, przez lampy typu PAR 64, aż po naturalne żarówki i ledowe lampy.

Nasz zespół może w czasie produkcji i sesji może stanowić uzupełnienie ekipy pracującej na planie zarówno pod względem organizacyjnym jak i technicznym.

Dzięki sprawdzonym podwykonawcom w naszej ofercie znajduje się wyśmienity catering na każdą okazję. Dla wymagających oferujemy możliwość wcześniejszej degustacji.

Jeśli będzie taka potrzeba, w czasie planu, możemy pomóc również utrzymać przestrzeń w czystości.

Dlaczego warto?

W City Hall możesz zorganizować produkcje dowolnego typu. Wymiary i ustawność sali, możliwość podwieszenia oraz dodatkowe pomieszczenia pozwalają dowolnie zaaranżować przestrzeń.

City Hall znajduje się przy ul. Borowskiego 2, czyli w sercu warszawskiej Pragi. Bliskość metra, linii tramwajowych i autobusowych pozwala na łatwe i szybką komunikację z resztą miasta.

Położenie sali na parterze oraz możliwość wjazdu bezpośrednio na plan umożliwia łatwe wniesienie ciężkiego sprzętu niezbędnego do produkcji telewizyjnej i filmowej.

Przy produkcjach z ciężkim sprzętem, lub takich w których samochody grają główną rolę, możliwość wjazdu do sali jest nieoceniona.

Dodatkowe pomieszczenia zapewnią możliwość aranżacji pod kątem pomocniczych planu zdjęciowych, lub jako zaplecze produkcji w głównej sali.

W najbliższym otoczeniu naszego budynku znajduje się rekwizytornia, która może być nieocenioną pomocą przy wymagających produkcjach.

Zależy nam na tym by produkcje prowadzone w City Hall były sukcesem naszych klientów. Nasz menadżer dołoży wszelkich starań, żeby dobrać najlepsze terminy i warunki do osiągnięcia założonych celów.

ZDJĘCIA

Poniżej możesz zobaczyć jak wyglądają produkcje w City Hall.

Cennik

Poniżej możesz sprawdzić orientacyjny koszt netto realizowanej produkcji.  Jako dzień zdjęciowy rozumiemy 12 godzin. Ostateczną i wiążącą kwotę poznasz kontaktując się z naszym menadżerem.

KONTAKT

Chcemy dołożyć wszelkich starań, żeby Twoje wydarzenie spełniło wszelkie oczekiwania. Zadzwoń do nas lub napisz i wspólnie zaplanujmy wszystkie szczegóły!

502 200 731