Studio fotograficzne

w city hall w Warszawie

CITY HALL to profesjonalne studio fotograficzne do wynajęcia usytuowane w centrum Warszawy

Wykonanie profesjonalnej sesji fotograficznej wymaga nie tylko wysokiej jakości sprzętu, ale także miejsca zapewniającego możliwie jak najlepsze warunki, które pozwolą oddać piękno i wyjątkowość uwiecznianych kadrów. W City Hall możliwe jest realizowanie zarówno sesji zdjęciowych jak i produkcji filmowych na najwyższym poziomie.

Duża przestrzeń i odpowiednie zaplecze

Nasz obiekt posiada dużą powierzchnię użytkową, którą można zaaranżować na wiele sposobów. Obszerna sala główna wraz z antresolą dają osobom wynajmującym szerokie spectrum możliwości – dowolność ustawiania sprzętu oraz umieszczenie wewnątrz nawet wysokich dekoracji to tylko niektóre z atutów jakie posiada City Hall. Główne pomieszczenie obiektu wyposażone jest także w cykloramę, którą powinno się cechować każde profesjonalne studio fotograficzne. Pokój ten znajduje się na parterze, a w jednej ze ścian osadzona jest funkcjonalna brama wjazdowa, dzięki czemu transport sprzętu jest bardzo ułatwiony.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również takie pomieszczenia jak: szatnia, łazienki z prysznicami oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny. Wszystko po to, aby zapewnić komfortowe warunki nawet podczas bardzo długiego dnia pracy.

Profesjonalne podejście do każdego Klienta

Aby zapewnić najwyższy poziom usług, pomagamy przy organizacji każdej sesji oraz produkcji, a nad całym przedsięwzięciem czuwa nasz wykwalifikowany manager będący stale do Państwa dyspozycji. Na życzenie zajmujemy się również sprawami technicznymi, utrzymywaniem czystości na planie, a także możemy zadbać o zaplecze gastronomiczne.

Dogodna lokalizacja naszego obiektu

City Hall usytuowane jest w centrum warszawskiej Pragi. Znajdujące się w niedalekiej odległości od obiektu linie autobusowe oraz tramwajowe pozwalają w szybki i wygodny sposób dostać się na miejsce z pozostałych części aglomeracji. Ponadto, Warszawa jest bardzo dobrze skomunikowana z innymi miastami Polski, co otwiera jeszcze większe możliwości przed naszymi Klientami.

Wynajmując obiekt City Hall jako studio fotograficzne mają Państwo możliwość wykonywania różnego rodzaju sesji zdjęciowych za sprawą licznych udogodnień.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

KONTAKT

Chcemy dołożyć wszelkich starań, żeby Twoje wydarzenie spełniło wszelkie oczekiwania. Zadzwoń do nas lub napisz i wspólnie zaplanujmy wszystkie szczegóły!

502 200 731