Sala imprezowa do wynajęcia w Warszawie

CITY HALL to idealne miejsce na idealną firmową imprezę integracyjną w Warszawie

O wysokiej konkurencyjności i sile firmy świadczy przede wszystkim zgrany zespół pracowników, którzy rzetelnie i profesjonalnie wykonują swoje obowiązki. Jednak, co pewien czas w przedsiębiorstwie pojawiają się nowi podwładni, którzy muszą sią zaaklimatyzować w jego strukturach. Idealnym rozwiązaniem, dzięki któremu pracownicy mogą lepiej się poznać są imprezy integracyjne. Ważną kwestią jest, aby były one organizowane w miejscach, w których wszyscy uczestnicy będą czuli się komfortowo i swobodnie. Takie właśnie warunki zapewniamy w City Hall.

Warszawa – idealna lokalizacja do organizowania spotkań firmowych

Usytuowanie obiektu, w którym ma się odbyć zaplanowane wydarzenie jest niezwykle istotne dla powodzenia całego przedsięwzięcia. Przede wszystkim powinien on się znajdować w miejscu dobrze skomunikowanym, zapewniającym wygodny dojazd oraz niepowtarzalną atmosferę. Takim miejscem jest stworzona przez nas przestrzeń eventowa City Hall, którą ulokowaliśmy w zabytkowym industrialnym budynku. Zarówno jego elewacja jak i wnętrze odznaczają się wyjątkowym stylem, który na długo zapada w pamięć naszym Gościom.

City Hall urządzone jest w subtelny i minimalistyczny sposób. Ponadczasowe połączenie bieli i czerni sprawia, że możemy w łatwy sposób udekorować salę idealnie oddając charakter wydarzenia. Sama dolna część lokalu ma 170 m2 powierzchni i można ją dodatkowo połączyć z mającą 40 m2 antresolą. Taka kombinacja pozwala na zorganizowanie dużej imprezy firmowej, w której może wziąć udział nawet 250 osób.

Kompleksowe przygotowanie firmowego wydarzenia

Organizacja wielu różnego rodzaju eventów pozwoliła nam zdobyć cenne doświadczenie, dzięki któremu łatwiej jest nam rozpoznawać potrzeby naszych Klientów i tym samym sprostać ich wymaganiom. Wszystkie imprezy firmowe tworzymy z pełnym zaangażowaniem i przy uwzględnieniu wytycznych naszych Gości, aby zapewnić im maksymalne zadowolenie i przyjazną atmosferę podczas spotkania. Dbamy o oprawę audiowizualną oraz smaczne dania zgodne z oczekiwaniami, a nasza miła i uśmiechnięta obsługa zawsze służy swoją pomocą.

Zapraszamy do organizowania wszelkiego rodzaju spotkań i uroczystości firmowych w naszym lokalu!

KONTAKT

Chcemy dołożyć wszelkich starań, żeby Twoje wydarzenie spełniło wszelkie oczekiwania. Zadzwoń do nas lub napisz i wspólnie zaplanujmy wszystkie szczegóły!