wydarzenie

w city hall

City Hall to doskonała przestrzeń do organizacji wydarzeń kulturalnych, koncertów, pokazów mody, czy spektakli. Industrialne wnętrze, lokalizacja w zabytkowym obiekcie na warszawskiej Pradze i prawie 320 m2 powierzchni to tylko niektóre z naszych atutów. Stworzyliśmy ją, by pomóc Państwu zorganizować wydarzenie o wyjątkowym charakterze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

Możliwości City Hall

Nasza przestrzeń w czasie wydarzeń może pomieścić do 200 osób. Powierzchnia City Hall to prawie 320 m², z czego główna sala z antresolą to łącznie 210 m². Poniżej możesz zobaczyć plan pomieszczeń.

W City Hall mamy jedyną w Warszawie szklaną scenę, która jest doskonałą oprawą wydarzeń.

W okresie zimowym gości obsłuży szatnia znajdująca się przy wejściu do budynku.

Na sali, na przeciw sceny, znajduje się bar z wyposażeniem niezbędnym do serwowania napojów, przekąsek, czy ciast.

Zapewniamy sprzęt oraz obsługę nagłośnieniową wydarzeń począwszy od zestawu konferencyjnego, aż po koncertowe wyposażenie.

Dzięki bramie wjazdowej znajdującej w jednej ze ścian budynku, do wnętrza sali można wjechać samochodem. Jest to niezwykle pomocne przy transporcie sprzętu, lub przy wydarzeniach gdzie samochody grają główną rolę.

Za sceną znajduje się pomieszczenie o powierzchni 9  przystosowane dla artystów, gości, prowadzących, lub jako garderoba.

Kilka metrów ponad przestrzenią głównej sali znajduje się antresola o powierzchni 40 m² na której w czasie wydarzenia można zorganizować przestrzenie pomocnicze, stoliki do bardziej kameralnych spotkań, lub większą ilość krzeseł dla widzów wydarzenia.

Nasza przestrzeń położona jest na parterze i posiada dogodny wjazd, który zapewnia swobodę osobom poruszającym się na wózkach.

Charakter wnętrza i jego elastyczność pozwala na dowolną aranżację przestrzeni dostosowaną do charakteru wydarzenia. Na zdjęciach znajdujących się poniżej możesz zobaczyć kilka możliwych ustawień.

Oferta City Hall

Zapewniamy kompleksową obsługę wydarzenia w najmniejszych detalach. Pomożemy Ci je zaplanować, przeprowadzić… i jeszcze po nim posprzątamy.

Dzięki sprawdzonym podwykonawcom w naszej ofercie znajduje się wyśmienity catering na każdą okazję. Dla wymagających oferujemy możliwość wcześniejszej degustacji.

Podwykonawcy z którym współpracujemy w obszarze nagłośnienia wydarzeń to wieloletni specjaliści z branży.

Dostępne oświetlenie zapewni wyjątkową atmosferę, a w przypadku bardziej zaawansowanych potrzeb zapewniamy wynajem specjalistycznego sprzętu.

Nasz zabawny, a jednocześnie profesjonalny konferansjer z pewnością doskonale poprowadzi Państwa wydarzenie.

Nasz szklany parkiet to przestrzeń, którą z powodzeniem wypełniają DJe grający gatunki muzyczne wpisujące się w charakter wydarzenia.

Zespoły z którymi współpracujemy mogą z powodzeniem uświetnić każde wydarzenie.

Dlaczego warto?

Industrialne wnętrze to przestrzeń dla wymagających. Jest na tyle wyraziste by nadać charakter, a jednocześnie wystarczająco neutralne by zapewnić możliwość indywidualnej stylizacji.

City Hall znajduje się przy ul. Borowskiego 2, czyli w sercu warszawskiej Pragi. Bliskość metra, linii tramwajowych i autobusowych pozwala na łatwe i szybką komunikację z resztą miasta.

Możliwość wjazdu samochodem do wnętrza sali to rozwiązanie rzadko spotykane, a jednak cenne w czasie przygotowania i transportu sprzętu, a niezbędne przy realizacji wydarzeń z branży samochodowej.

Wiemy jak ważne przy organizacji wydarzenia jest to, by wszystko było zgodne z wizją. Nasi menadżerowie pomogą Ci dobrać indywidualne rozwiązania, które doskonale wpiszą się w Twoje potrzeby.

Dzięki możliwości wjazdu na salę samochodem, wniesienie i rozstawienie sprzętu nie będzie problemem.

ZDJĘCIA

Poniżej możesz zobaczyć jak wyglądają wydarzenia w City Hall. Każde z nich było wyjątkowe i chcielibyśmy, żeby Twoje również takie było.

Cennik

Poniżej możesz sprawdzić orientacyjny koszt netto organizowanego wesela. Ostateczną i wiążącą kwotę poznasz kontaktując się z naszym menadżerem.

KONTAKT

Chcemy dołożyć wszelkich starań, żeby Twoje wydarzenie spełniło wszelkie oczekiwania. Zadzwoń do nas lub napisz i wspólnie zaplanujmy wszystkie szczegóły!

502 200 731